Praca

Poszukujemy osób na stanowisko:
Doradca ds. Nieruchomości
Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Sopot
Obowiązki:
  • pozyskiwanie ofert sprzedaży
  • obsługa klienta kupującego
  • obsługa klienta sprzedającego
  • kompleksowe prowadzenie transakcji od momentu prezentacji nieruchomości do przekazania kluczy nowemu właścicielowi
Oczekujemy:
  • dyspozycyjności
  • pełnego zaangażowania w wykonywaną pracę
  • doświadczenia w pracy z klientami
  • umiejętności współpracy w zespole
  • kultury osobistej, pozytywnego nastawienia w kontaktach z klientami i współpracownikami
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży
Oferujemy:
  • atrakcyjne, elastyczne warunki zatrudnienia: stawka podstawowa + prowizja lub wyższa prowizja od sprzedaży
  • dodatkowe wynagrodzenie z tytułu poleceń naszych partnerów
  • niezbędny do pracy sprzęt - laptop, telefon, aparat fotograficzny, materiały reklamowe
  • służbowy samochód
  • elastyczny czas pracy
  • miłą atmosferę w biurze
  • komfortowe warunki pracy
  • wsparcie profesjonalistów
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres biuro@alphanieruchomosci.pl