Opinie

Polecam!

Początkowo byłem sceptycznie nastawiony z uwagi na wcześniejsze doświadczenia związane z pośrednictwem dużych biur z "wieloletnim doświadczeniem XX lat na rynku" gdzie chyba to właśnie wraz z "doświadczeniem" przychodzą w umowie ukryte koszta czego nie spotkałem w umowie z firmą Alpha Nieruchomości z czego jestem najbardziej zadowolony bo wszystko było czarno na białym a nawet w sprawie prowizji można się po ludzku "dogadać". Szybko znaleźli klienta na moją nieruchomość a dodatkowo częsty kontakt ze strony agenta to dodatkowy plus ponieważ na bieżąco wiedziałem co i jak a co najważniejsze miałem święty spokój. Agent bardzo solidnie zaopiekował się sprzedażą załatwiając większość formalności na których się nie znałem a ja miałem wszystko na gotowo dzięki czemu zaoszczędziłem sporo czasu. Prowizje są jak u wszystkich ale tu przynajmniej wiedziałem za co zapłaciłem i nie żałuje, a jeżeli w przyszłości będę sprzedawał, to chyba właśnie z nimi bo to że biuro jest mniejsze i nie tak znane wcale nie oznacza że gorsze i mniej ogarnięte. Polecam i życzę powodzenia w przyszłości


Paweł
Profesjonalna kompleksowa obsługa

Polecam biuro Alpha Nieruchomości, profesjonalna obsługa, życzliwe i cierpliwe podejście. Poznałam czwórkę młodych ludzi, p. Michała, Dawida i jeszcze jedną panią, której danych nie znam no i oczywiście panią Martynę, wszyscy super ale mieszkanie, które kupiłam zaproponowała p. Martyna Czarnecka, z która miałam kontakt przy okazji oglądania mieszkania z ogłoszenia. Mieszkania szukałam od sierpnia na stronie Nieruchomości Trójmiasto i w połowie września pani Martyna przy pierwszym kontakcie wypytała mnie czego szukam i poprosiła , abym dała jej szanse na znalezienie dla mnie mieszkania, na co przystałam i podsyłała mi różne propozycje, choć nadal szukałam sama. Na początku października przysłała mi ofertę, która mi się spodobała i następnego dnia umowa przedwstępna została podpisana. Dzisiaj nastąpiło przekazanie mieszkania, pracownicy agencji byli ze mną od prezentacji, poprzez podpisanie aktu notarialnego aż do dzisiejszego spisania protokołu zdawczo-odbiorczego. Z czystym sumieniem mogę polecić agencję zarówno sprzedającym jak i kupującym. Miałam kontakt z paroma agencjami, ale ta agencja jest najlepsza, działa profesjonalnie, uczciwie, solidnie i terminowo.


Majka
Solidna i rzetelna firma - nic dodać, nic ująć...

P. Dawid wykazał się profesjonalnym podejściem w kwestiach merytorycznych, jak również wysoką kulturą w kontaktach z klientem Dba i pilnuje spraw klienta nie ograniczając się do minimum czynności. Sprzedaż mieszkania poprowadził skrupulatnie od początku, aż do wydania lokalu oferując pełne wsparcie. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu sprzedającemu mieszkanie.


Marek
Polecam

Serdecznie polecam Pana Piotra. Wszystko zrobione jak należy.


Helena
Doskonała Agencja

Korzystałem z ofert Alpha Nieruchomości przy zakupie mieszkań inwestycyjnych. Działalność agencji oceniam na maksymalna liczbę punktów - pełen profesjonalizm, życzliwość, bardzo dobry kontakt (telefoniczny, osobisty). Polecam wszystkim zainteresowanym!


Michał
Czy polecam?

Oczywiście ze polecam, miałem umowy z 8 biurami, dziesiątki prezentacji i nic. Po okazaniu mieszkania przez Pana Piotra sprzedaż nastąpiła w ciągu tygodnia. Szybko, sprawnie bez żadnych problemów.


Wojtek
mieszkanie

Dobry kontakt, dostawałam oferty dokładnie odpowiadające temu czego szukałam, bez zbędnego spamu i straty czasu. Polecam Pana Dawida, który uważnie słucha, przedstawia ofertę uczciwie i nie stara się wciskać niczego na siłę. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z zakupu.


Anna
Gorąco polecam

Serdeczne podziękowania dla Pana Przemysława Ogrodnika, dzięki któremu sprzedaliśmy oraz kupiliśmy wymarzone mieszkanie :) Pan Przemek to młody, sympatyczny a przede wszystkim profesjonalny człowiek, który wie co robić i robi to bardzo dobrze:) Pomógł nam jednocześnie sprzedać stare mieszkanie jak i zakupić nowe lokum. Pierwszy raz korzystaliśmy z usług firmy pośredniczącej i szczerze się przyznam, że nie wyobrażam sobie tego wszystkiego bez pomocy Pana Przemka, który oszczędził nam sporo nerwów i czasu a co przy tego typu transakcjch jest wręcz bezcenne! Dzięki niemu wszelkie sprawy były załatwiane szybko, sprawnie i co najważniejsze bez problemowo, pomagał nam przy każdym nawet najmniejszym aspekcie tak więc zarówno negocjacje jak i sprawy finalne przebiegły w miłej i bardzo owocnej atmosferze. Wykazał się ogromną aktywnością i cierpliwością bo mimo iż na rynku jest multum lokali na sprzedaż to jednak znaleźć to jedno idealne nie jest wcale taką łatwą sprawą:) Dlatego raz jeszcze dziękujemy, życzymy powodzenia i tylko zadowolonych klientów!:)


Zbigniew
Gorąco polecam

Tysiące agentów, setki biur nieruchomości, jednak to Pan Piotr Dybowski znalazł dla mnie idealne mieszkanie. Zdawałam sobie sprawę z tego, że byłam marudnym klientem, któremu nie spieszy się z zakupem nieruchomości. Wielu agentów mówiąc brzydko olało mnie w momencie gdy uznali, że nie zarobią szybkich pieniędzy. Natomiast Pan Piotr ciągle pozostawał w kontakcie, dzwonił za każdym razem gdy pojawiała się ciekawa oferta, aż w końcu wybrałam idealne mieszkanie i do tego zaoszczędziłam na umowie przestępnej, którą przygotowało biuro nieruchomości. Będę oczywiście polecać :)


Marta
Super biuro

Bardzo polecam biuro nieruchomości Alpha. Pani Iwona pomaga w każdej sytuacji nawet z załatwianiem formalnosci z ksiągami wieczystymi. Pani Iwono jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas i sfinalizowanie transakcji.


Ewa
10/10

Miałem około 15 umów pośrednictwa - pół roku i nic. W momencie, gdy zadzwonił Pan Piotr nawet nie chciałem się z nim spotykać aby podpisać kolejną umowę - przekonał mnie, za co bardzo dziękuje. Mieszkanie sprzedane w 10 dni od oględzin i to bez większej obniżki ceny. Gorąco polecam Alpha Nieruchomości - jeśli coś sprzedawać to tylko z nimi.


Michał
ocena pracy

Zdecydowanie polecam Agencję Alpha Nieruchomości, a w szczególności Pana Przemysława Ogrodnika, który bardzo szybko doprowadził do sprzedaży mojego mieszkania. Współpraca z Panem Przemysławem była bardzo efektywna i przyjemna, dzięki Jego profesjonalizmowi, dyspozycyjności, cierpliwości i wysokiej kulturze osobistej. Moja ocena wynika z doświadczenia, które zdobyłam w ostatnim roku przy sprzedaży 2 mieszkań. W tym czasie współpracowałam z ponad 20 pośrednikami, ale spośród nich polecam jedynie Pana Przemysława Ogrodnika. Taką samą ocenę wystawili Kupujący, którzy w tym samym czasie sprzedali swoje mieszkanie, także za pośrednictwem Pana Przemka. Wszystko działo się na t.zw. "zakładkę", a efekt był perfekcyjny. Żałuję tylko jednego, że nie mam więcej mieszkań :)


Halina
ALPHA NIERUCHOMOŚCI p. Przemysław Ogrodnik

Setki biur nieruchomości na trójmiejskim rynku, a ALPHA NIERUCHOMOŚCI wykazała się najwyższym profesjonalizmem i właściwym podejściem do klienta. Nie narzucają się jak np. M....h.... . Jak określił to Sprzedający (my również podzielamy Jego opinię): "Pan Przemysław Ogrodnik był jedynym pośrednikiem, który nie działał mi na nerwy" :-) Pan Przemysław jest niezwykle cierpliwą i dyspozycyjną osobą, odpowiada wyczerpująco na każde zadane pytanie, poświęca bardzo dużo czasu (kilkukrotne oględziny jednego mieszkania). Dodatkowo załatwia formalności związane ze zmianą właściciela po dokonaniu transakcji. Wszystko w ekstremalnie krótkim czasie i BEZPŁATNIE. Byłam pod wrażeniem, bardzo serdecznie polecam !


Asia
miła i przyjemna współpraca z alpha nieruchomości

Jestem bardzo zadowolona z produktywnej współpracy z alpha nieruchomości. Pracownicy z firmy AN, są bardzo ambitni i z ogromnym zaangażowaniem podchodząc do swojej pracy. Zawsze mili, uśmiechnięci i co najważniejsze punktualni. Na pewno skorzystam z ich usług przy ponownym zakupie lub sprzedaży mieszkania. polecam


k i m
Alfa Nieruchomości

Polecam firmę "Alfa Nieruchomości". Fachowa i miła obsługa. W szczególności polecam pracę Pana Przemysława Ogrodnika. Świetny sprzedawca, który pomaga przy a także po zakupie nieruchomości.


Aleksandra Gajerska
Marta - opinia

Alpha Nieruchomości... :) sama pamięć współpracy z tą agencja napawa mnie nostalgią. Jestem ogromnie zadowolona i dziękuję ludziom reprezentujących Alphe za profesjonalna, sprawną oraz miłą obsługę. Zanim człowiek zdąży się obrócić nieruchomość jest już sprzedana, a następne spotkanie jest już u notariusza. Polecam!


Marta
Polecam !!!

Doskonały kontakt nawet w weekend. Bardzo dobra znajomość rynku, ogromna elastyczność, a przy tym pełen profesjonalizm. Tak trzymać Panie Piotrze i mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy !


Artur

Opinie pochodzą z portalu trójmiasto.pl