Agenci

/
Piotr Dybowski

W Gdańsku od ponad 8 lat. Trójmiejski rynek nieruchomości zna jak własną kieszeń, zajmuje się głównie inwestorami zainteresowanymi wysoką stopą zwrotu. W ofercie posiada mieszkania, które wręcz są stworzone do generowania ponadprzeciętnego zysku. Jeżeli chcesz zainwestować pieniądze, to dobrze trafiłeś. Cechują go wysoka skuteczność, wyobraźnia i profesjonalizm, które pozwalają mu cieszyć się nienaganną opinią wśród inwestorów. Prywatnie pasjonat whisky i terrarystyki.

/
Dawid Reimus

Zajmuje się głównie rynkiem mieszkaniowym na terenie Trójmiasta. Jeżeli przymierzasz się do kupna nieruchomości bądź pewien, że możesz mu zaufać i liczyć na fachową pomoc. Pracując w pośrednictwie kieruje się profesjonalizmem i etyką zawodową, dzięki którym zawsze osiąga swoje cele. Student Wyższej Szkoły Bankowej, prywatnie fan piłki nożnej.

/
Krzysztof Martuszewski

Zajmuje się głównie gdyńskim rynkiem nieruchomości. Dzięki swojej sumienności i znajomości rynku z łatwością znajduje idealne oferty dla swoich klientów. Jako zapalony fotograf potrafi uchwycić w kadrze wszystkie atuty Twojego mieszkania. Jeśli chcesz przygotować profesjonalną ofertę sprzedaży nieruchomości, to dobrze trafiłeś.